Вирощування кроликів-акселератів.
Як показали сучасні дослідження, кролі-акселерати люблять їсти часто, і забезпечення їх постійним доступом до корму дозволяє поліпшити всі показники зростання. Також велике значення має пізнє відлучення молодняку від кролиці. Харчування материнським молоком аж до трьох місячного віку - запорука здорового поголів'я. Створення оптимальних умов утримання тварин дозволяє їм краще розвиватися. Такі кролики рідше хворіють і швидше набирають вагу. У відповідності з новими методиками розведення кроликів-акселератів вони можуть досягати забійної маси 4 кг у віці 4 місяці. До цього ж віку відбувається статеве дозрівання тварин. За заявою розрахунками, витрати корму протягом годині зростання - всього 7 кг сіна та 14 кг комбікормів.
Акселеративна методика кролівництва враховує біологічні та фізіологічні потреби тварин. Її основа в тому, що кролики, не інфікують собі своїми власними відходами життєдіяльності, харчуються материнським молоком до трьох місяців і живуть у теплі й достатку корму і пиття, ростуть швидше, розмножуються продуктивніше і майже не потребують лікувальних заходів.
Для отримання кроликів-акселератів необхідно два-три покоління тварин вирощувати у відповідності з акселеративною методикою розведення. Це, насамперед, створення чистої, просторої клітки і необхідних умов годівлі тварин. Вирощування кролів по цій методиці дозволяє використовувати як дієтичне, екологічно чисте м'ясо, так і отримувати високоякісне красиве хутро. М'ясо не містить холестерину, пестицидів і неприємних запахів. Воно дозволяє виводити радіонукліди та підвищувати імунітет організму людини. Якість хутра прирівнюється до хутра цінних хутрових звірів.
Дуже важливо відзначити, що кролі-акселерати - це не особлива порода тварин. Для вирощування акселератів може бути використана будь порода кроликів. Альо все-таки для розведення кроликів-акселератів краще брати вже існуючі породи тварин.
Вирощування кролів по системі акселерації не вимагає великих трудовитрат. Важливо правильно організувати догляд за кроликами у господарстві та підтримувати його в належному стані.
- Я назвав цю статтю «Як правильно годувати собаку» і назва увазі що я зараз дам відповіді на всі питання, і я знаю точно як правильно годувати цуценя або дорослу собаку, або собаку в похилому віці. Насправді все не так просто.
- У минулій статті https://vetapteka.sumy.ua/a366306-pro-antibiotiki.html ми дізналися що таке антибіотики і коли їх призначають. З моменту винаходу антибіотиків, а це було в 1928 році, все що пов'язано з ними обросло безліччю міфів і страхів.