Комплексний препарат на основі бутафосфану та трьох вітамінів групи B (нікотинамід, фолієва кислота, цианокобаламін)
• Має тонізувальні властивості;
• Нормалізує метаболічні та регенеративні процеси;
• Стимулює білковий, вуглеводний і жировий обміни;
• Підвищує резистентність організму до несприятливих чинників зовнішнього середовища, інфекцій і токсинів;
• Сприяє росту й розвитку тварин.
Перший і незмінний помічник лікаря за потреби досягнення швидкого лікувального ефекту в комплексній терапії за будь-яких хвороб тварин!
Фос-Бевіт
Опис
Прозорий розчин жовтого кольору.
Склад
1 мл препарату містить активні речовини (мг):
бутафосфан 100,0;
нікотинамід 5,0;
фолієву кислоту 1,5;
цианокбаламін 0,05.
Допоміжні речовини: метилпарабен, вода апірогенна.
Фармакологічні властивості
Фос-Бевіт — це комплексний препарат на основі бутафосфану та трьох вітамінів групи В. Має тонізувальні властивості, нормалізує метаболічні та регенеративні процеси, забезпечує стимулювальний вплив на білковий, вуглеводний і жировий обміни, підвищує резистентність організму до несприятливих чинників довкілля, інфекцій і токсинів, сприяє росту та розвитку тварин і птиці.
Бутафосфан — це органічне з'єднання фосфору, яке впливає на низку асиміляційних процесів в організмі тварин, стимулює синтез протеїнів, прискорює ріст і розвиток тварин, нормалізує функціонування печінки, підвищує неспецифічну резистентність організму сприяє утворенню кісткової тканини. У стресових ситуаціях бутафосфан нормалізує рівень гормону стресу гідрокортизона, завдяки чому поліпшується утилізація глюкози в крові та зберігаються енергетичні ресурси організму. Бутафосфан не накопичується в організмі та не викликає побічних дій, властивих стимулювальним засобам і неорганічному фосфору.
Нікотинамід стимулює продукування нікотинаденіндінуклеотидфосфату (НАДФ) та нікотинаденініннуклеотиду (НАД), що регулюють перебіг більшості окисно-відновних реакцій, забезпечуючи нормалізацію багатьох видів обміну (включно з і енергетичний). Є в метаболізмі жирів, протеїнів, амінокислот, пуринів, тканинному диханні, глікогенолізі. Нікотинамід сприяє організму протистояти інфекційним захворюванням, має дезінтоксикаційні властивості, швидко розподіляється в тканинах і проходить через плацентарний бар'єр. У печінці метаболізується з утворенням N-метилнікотинаміду, метилпіридонкарбоксамідів, глюкуроніду та комплексу з гліцином. Виводиться через нирки із сечею.
Фолієва кислота є одним із ферментів синтезу амінокислот, наявна в обміні холіну. Потреба в цьому вітаміні зростає зі збільшенням вмісту вітаміну В12. В організмі фолієва кислота відновлюється до тетрагідрофолієвої кислоти коферменту, який є в багатьох процесах метаболізму. Фолієва кислота сприяє синтезу амінокислот, нуклеїнових кислот, піримідинів, пуринів. Разом із ціанокобаламіном стимулює процес кровотворення, частково еритропоез. Необхідна для нормального розвитку клітин крові, зокрема утворення та дозрівання мегалобластів.
Ціанокобаламін як метаболіт активує обмін вуглеводів, білків і ліпідів, сприяє синтезу лабільних груп в утворенні холіну, метіоніну, нуклеїнових кислот, креатину, накопиченню в еритроцитах сполук із сульфгідильними групами. Як чинник росту стимулює функцію кісткового мозку, необхідну для нормофластичного еритропоезу. Ціанокобаламін нормалізує функціонування печінки та нервової системи, активує систему згортання крові, у високих дозах викликає підвищення тромбопластичної активності та активності протромбіну. З фолієвою кислотою є необхідним для утворення еритроцитів у кістковому мозку. В організмі зв'язується з білками на 90%. Екскретизується нирками та з жовчкою. Проникає через плацентарний бар'єр.
Застосування
Препарат застосовують коням, великому рогатому скоту, свиням, овечкам, козам, собакам, котам, пушним звірам і курам у разі порушень обміну речовин, вітамінної недостатності, як стимулювальний і тонізувальний засіб для підвищення опірності організму до захворювань різної етіології (інфективних хвороб, отруєнь), поліпшення росту та розвитку тварин, у комплексній терапії у разі недостатності в організмі кальцію та магнію, у разі пологів, післяпологових ускладнень (післяродний парез), в реабілітаційний період одужання і після операцій, стресів, для нормалізації кровотворення і функціонування печінки, у разі чималих фізичних навантажень і у разі підвищеної фізичної активності коней (за 2-3 доби до передбачуваних змагань або навантажень).
Дозування
Застосовують одноразово впродовж 4-5 діб внутрішньо мл на 10 кг маси тіла:
коні, велика рогата тварина 0,1.0,3;
лоша, теляти 0,5-1,0;
свині 0,2-0,5;
поросята 0,5-1,5;
вівці, кози 0,5-1,0;
ягнята, козлята 0,5-1,5;
собаки, коти та пушні звірі 0,5-2,0.
Птах способом випалювання впродовж 4-5 діб у дозах (у мл на 1 л питної води):
Кури-несушки, бройлери 2,0-3,0;
курчата, молодняк 1,0-1,5.
У критичних випадках і у разі сильного ослаблення тварин препарат застосовують у половинні дози.
За потреби проводять повторний курс лікування в тих самих дозах через 8-15 діб.
Протипоказання
цих немає.
Застереження
Не вводити в одне місце понад 10 мл препарату.
Форма випуску
Розчин у флаконах із жовтогарячого скла або поліпропілену, закритий гумовими пробками під алюмінієве обкачування по 10, 20, 50, 100 і 200 мл.
Зберігання
У сухому темному місці в пакованні виробника за температури від 4 до 25 °C.
Термін придатності 3 роки.
Основні атрибути | |
---|---|
Країна виробник | Україна |
Виробник | Бровафарма |
- Ціна: 43 ₴