Тімтил 250 (Броовафарма)
Фасування: 100 мл
Паковання:
Опис.
Прозорий, жовтуватий розчин.
Склад.
1 мл препарату містить активно активні речовини:
тіамулін гідроген фумарат — 145 мг;
тилозина тартрат — 105 мг;
допоміжні речовини: пропіленгліколь, етанол, пропілгалат, бутил-4-гідроксибензоат, апірогенну воду — до 1 мл.
Фармакологічні властивості.
Комбінація з двох взаємно підсилювальних протибактеріальних компонентів підібрана в такому співвідношенні, яке забезпечує універсально широкий і надійний спектр дії щодо збудників ключових господарсько-значих бактеріозів, мікодолазмозів, риккетсіозів, спірохетозів, трепонемозалів і хламідіозів, що вражають Mappus і скот.
Тіамулін — напівсинтетичний антибіотик із групи плівровомуліну. Гальмівний протеїновий синтез у мікроорганізмів, тіамулін діє бактеріостатично щодо: грампозитропроникних (Erysipelotrix spp., Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Listeria monocytogenes, Corynebacterium pyogenes) і грастикательних бактерій (Pasteurella spp., Klebsiella pneumoniae, Campyloacter coli Lawiatracellaris, Fusobacterium necrophorum); мікоферозм (М. bovis, M. hypopneumoniae, M. hyorhinis, M. synoviae, M. hyosynoviae, Ureoplaasma spp. і т.п.); лептоспір (Leppora spp.); спірох (Serpulin hyodentia S.noens). (Chlamydia spp.).
Тилозин — антибіотик із групи макролідів. Його бактеріостатична дія ґрунтується на пригніченні бактеріального синтезу протеїнів унаслідок зв'язування з рибосами. Тилозин актуальний щодо: грампозитивних (Actinomycos spp., Bacillus anthracis, Clostridium spp., Corynebacterium spp., Streptoccus spp., E. colli, Erysipelothrix rhuspipathiae) і грамотритних бактерій (Brucella spp., Fobacteri sp., Haemophilus spp., Pasteurella spp., Salmonella spp., Treponema spp., Bortalella bronchiseptica, Proteus mirabilis тощо) і пригнічує дію деяких штамів Mycoplasma, Chlamydia, Ureplassma та Rikesia.
Застосування.
Лікування молодняка (циплят, індичка, гусака, каченята) і дорослої птиці у разі змішаних бактеріальних інфекцій дихальних шляхів і шлунково-кишкового тракту, інфекційного бронхіту; хронічних респіраторних захворювань, викликаних мікоплавами, ешерхіхіозі (Колібактеріозе), пастерілльозу та бактеріальних ускладнень вірусних захворювань.
Молодня птиці (профілактично) препарат випирають із водою щодня з 1-х по 5-ті, а потім із 18-ти по 20-ті добу життя.
Свиням — з лікувально-профілактичною метою у разі захворювання на жито, дизентерію, ілеїтом, лептоспірозом, ліктериозом, кампілобактеріозом, колібактеріозом, пастерілльозом, сальмонельльльльозом, інфекційним гастроентеритом, сіро-інтероколітом, атрофічним ренітом, ензооотичною пневмонією, активінобацилярною плевропневмонією та мікоплазматичним артритом.
Дозування.
Тимтил-250 з лікувальною метою задається птицею впродовж 3-5 діб з водою в дозі 1 мл на 1 л води. З профілактичною метою — 0,5 мл на 1 л води.
Аерозольно з розрахунку 1 мл на 10 м3, під час експозиції 30 хв, 2-3 доби поспіль.
Свинячим препарат задають у суміші з водою в дозі 0,8 мл на 10 кг маси тіла на день, 3-5 діб поспіль. У разі захворювання ISO ензоотика пневмоніе, мікоплазматичним артритом — зазначену дозу збільшують до 1,0-1,2 мл на 10 кг маси тіла.
Після курсу лікування свинячим, хворим на дизентерію або іліїту, через 8-10 діб доцільно повторити оброблення цим препаратом або іншими антимікробними лікарськими засобами для орального застосування (Броовамулін-100, Брирумулін-плюс, і тому подібне) у профілактичних дозах згідно з наявними інструкціями.
Протипоказання.
Підвищена індивідуальна чутливість до АДВ препарату. Не застосовувати свиноматкам першого місяця після осіментя, сталевих хряків, курам-несушкам у період яйценосності.
Застереження.
Не рекомендується використовувати Тімтил-250 одночасно з пеніцилінами, цефалосхосинами та лінкоміцином, оскільки знижується антибактеріальний ефект. Свиням не застосовувати засоби, які виготовлені на основі поліефірних іонофорів (монензин, наразин, саліноміцин тощо) щонайменше тиждень до та після курсу лікування.
Забій свинян і птиці на м'ясо дає змогу через 10 діб після останнього застосування препарату. До зазначеного терміну названі продукти згодовують непродуктивним тваринам або використовують для виготовлення м'ясо-костного борошна (залежно від укладення лікаря ветеринарної медицини).
Форма випуску.
Флакони зі скла або поліпропілену, закриті гумовим корком під алюмінієве обкачування по 10, 50, 100, 200, 500 або 1000 мл.
Зберігання.
Сухе, захищене від світла місце, за температури від 5 °C до 25 °C. Після першого відбору з флакона, решту розчин необхідно використовувати впродовж 20 діб, за умови зберігання його в побутовому холодильнику.
Термін придатності — 3 роки від дати виготовлення.
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Бровафарма |
Об`єм | 100 мл |
Країна виробник | Україна |
- Ціна: 230 ₴