ПАРАФОРМ . Paraformum.
Синонім: параформальдегид.
Склад і властивості. Параформ - продукт полімеризації формальдегіду і містить його не менше 95 %. Це білий, пухкий порошок з запахом формальдегіду. При нагріванні легко переходить в газоподібний стан. Параформ є горючою речовиною. Пил його з повітрям утворює вибухонебезпечні суміші. Нижня межа вибуховості 50-55 г/м3. Температура спалаху 93°С.
Форма випуску. Випускається масою по 25 кг у прогумованих крафт-мішках з поліетиленовими або пластикатными вкладишами.
Зберігання. У критому, сухому приміщенні, при температурі не вище 25°С. Сухий па-раформ зручний для зберігання і транспортування.
Дія і застосування. Параформ - одне з кращих дезінфікуючих засобів, придатних для дезінфекції при неспорообразующей, так і при спорової мікрофлори, віруси та гриби. Для дезінфекції тваринницьких приміщень застосовують 1-4 % розчини по формальдегіду. Розчини з порошкоподібного формальдегіду готують як зазвичай. Для отримання розчину 1 % концентрації беруть 1 частину сухого параформа і 99 частин води. Параформальдегид 4 % концентрації і вище важко розчинний у воді кімнатної температури і добре розчиняється при нагріванні води до 50-60°С, що необхідно мати на увазі під час приготування розчинів.
характеристики параформа Параформ має характерний різкий, дратівливий запах. Температура плавлення: 120-170 ° C. Щільність: 1,3 г / см3 при 20 ° С. Параформальдегід може бути деполімеризовані до газоподібного формальдегіду при сухому нагріванні, при цьому виникає небезпека загоряння параформа. Проводять даний реактив з формальдегіду методом полімеризації в кислому середовищі. застосування параформа параформПараформ марки С має надзвичайно широку сферу застосування. Цей полімер використовують в якості дезинфікуючого засобу, фунгіциду, реагенту для фіксації в електронній мікроскопії і в підготовці формальдегіду. Щоб використовувати хімічні якості фіксатора, він повинен бути перетворений в мономерний формальдегід при нагріванні, так як саме формальдегід є активним хімічним фіксатором. При використанні формаліну (40% водний розчин формальдегіду) як фіксатор в електронній мікроскопії, він не повинен містити метанол. Більшість комерційних препаратів формаліну містять метанол, щоб запобігти полімеризацію формальдегіду. В електронно-мікроскопічних дослідженнях свіжий розчин формаліну може бути отриманий таким чином: 1. Додати необхідну кількість параформальдегіду в базовому буфері або в воді. 2. Нагріти при перемішуванні до 55-60 ° С, поки він не розчиниться і утворюється розчин формальдегіду. Завдяки протимікробним і протівопаразітное властивостями розчин параформа застосовують для обробки тваринницьких ферм і птахофабрик.Его эффективно используют для уничтожения вирусов, чесоточных клещей, грибков, микробов и при борьбе с другими паразитами. Параформ может уничтожать даже очень стойкие виды микроорганизмов, поэтому его и применяют в медицине для стерилизации хирургических инструментов. Параформ используют при производстве кремов и дезодорантов, которые подавляют действие потовых желез. Также он может входить в состав косметических средств в качестве консерванта.
Раствор параформальдегида раздражает кожу и слизистые оболочки. При работе следует использовать перчатки. По результатам испытания может иметь канцерогенные свойства по отношению к людям.
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Ercros |
Країна виробник | Іспанія |
Користувальницькі характеристики | |
Форма випуску | Порошок |
- Ціна: 2 700 ₴