Склад
100 г препарату містить активні речовини: діоксидин — 0,1 г; декаметоксин — 0,1 г; цей — 0,5 г; вітамін А — 0,26 млн. МО; вітамін Е — 0,012 г.
Фармакологічні властивості
АTCvet код QD06В, хімієтерапевтичні засоби для місцевого застосування.
Декаметоксин має широкий спектр антимікробної дії. Активний щодо грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів: Staphylococcus spp., Streptocococcus spp. з множинною стійкістю до антибіотиків; щодо бактерій (Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Proteus vulgaris, Proteus morganii та ін.), дріжджоподібних грибів 54Candida albicans, Candida crusei та інші), найпростіших (Protozoa та інші), вірусів, низки дерматоміцетів (Trichophyton spp., Microsporum spp). Діє бактеріцидно, спороцидно, фунгіцидно.
Діоксидин — антимікробний засіб широкого спектра дії. Ефективний проти мікроорганізмів: Proteus vulgaris, Pseudomonas aeruginosa, Shigella spp., Klebsiella spp., Salmonella spp., Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Clostridium perfringens, які стійкі до інших хімієтерапевтичних препаратів, препаратів, включаючи антибіотики.
Цей має бактеріостатичне та бактерицидне дії, активний щодо стрептококів, стафілококів та інших мікроорганізмів (Staphylococcus spp, Streptococcus spp., Escherichia coli тa інші). Має детоксикувальну дію на стафілококові токсини. Діє місцевоанестезувальне, стимулює загоєння ран.
Вітамін А — забезпечує нормальний обмін речовин в організмі, регулює функції клітинних і субклітинних мембран, посилює пластичні процеси, впливає на ріст і регенерацію епітеліальної тканини.
Вітамін Е виконує роль антиоксиданту (нейтралізує вільні радикали), покращує мікроциркуляцію крові, зміцнює стінки судин. Вплив його на мембранні структури позитивно позначається на стійкості та функціональній активності покривного епітелію слизових оболонок.
Застосування
Профілактика та лікування великої рогатої худоби, коней, овець, дашок, собак у разі мастиок, ендометритів, проктитів, захворювань шкіри (дерматит) і слизових оболонок, тріщин сосків виміну, прямої кишки, опіків, ран.
Дозування
Зовнішнє. На пошкоджені зони крем-емульсію наносять тонким шаром двічі-тричі на добу.
Внутрішньоматно. Профілактично — емульсію підігрівають до (38-39) °C і вводять за допомогою шприца Жане коровам на день в дозі 100-200 мл. Через 24 години введення препарату повторюють у тій самій дозі. З лікувальною метою вводять по 100-200 мл емульсії через кожні 24 години впродовж 4-5 діб.
Ректально. Для лікування проктитів емульсію підігрівають до (38-39) °C і вводять за допомогою канюлі шприца собакам у дозі 3-5 мл. Лікувальний курс становить 5-7 діб. За потреби курс лікування повторюють.
Внутрішньоцистернально. Емульсію підігрівають до (38-39) °C і вводять великій рогатій скоті за допомогою шприца з катетером у дозі 20 мл через кожні 12 годин упродовж 5 діб. За потреби курс лікування повторюють.
Протипоказання
Підвищена чутливість до компонентів препарату.
Застереження
Застосування молока в їжу людям дає змогу через 5 діб після одужання, але не раніше ніж за 4 доби після останнього внутрішньоцистернального введення препарату. До зазначеного терміну молоко згодовують непродуктивним тваринам або утилізують (залежно від виведення шина).
Форма випуску
Банки з полімерних матеріалів по 100 г, 50 г, 250 г.
Зберігання
У сухому, захищеному від світла місці за температури від 8 °C до 25 °C.
Термін придатності - 2 роки.
Виробник: Укрзооветпромпостач (Украина).
Паковання: 1 туба 100 г.
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Укрзооветпромпостач |
Країна виробник | Україна |
Маса | 100 г |
Форма випуску | Крем |
Вид тварин | Кішки, Собаки, Кролики, Кози, Свині, Велика рогата худоба (ВРХ) |
- Ціна: 83 ₴