Продавец ЧП Захарченко О.В. развивает свой бизнес на Prom.ua 9 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
452 отзыва
Заказать +380956665475 ViberЗаказать препараты
УкраинаСумская областьАхтыркаул. Батюка 36 А
+380956665475
+380956665475
+380985636273
Ветеринарные препараты и кормовые добавки от ветаптеки Захарченко О.В.
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
вверх
  • АЗИЦЕФ-МАКС 100 мл (цефтиофур 50 мг) антибиотик для живитных., фото 2
вниз
НовинкаАЗИЦЕФ-МАКС 100 мл (цефтиофур 50 мг) антибиотик для живитных.

АЗИЦЕФ-МАКС 100 мл (цефтиофур 50 мг) антибиотик для живитных.

  • В наличии

250 грн.

Минимальная сумма заказа на сайте — 300 грн.

АЗИЦЕФ-МАКС 100 мл (цефтиофур 50 мг) антибиотик для живитных.
АЗИЦЕФ-МАКС 100 мл (цефтиофур 50 мг) антибиотик для живитных.В наличии
250 грн.
+380956665475
Заказы,оформление,консультации.
  • +380985636273
+380956665475
Заказы,оформление,консультации.
  • +380985636273
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара

Опис

 Суспензія від білого до світло-жовтого кольору зі специфічним запахом складових компонентів.

Склад

 1 мл препарату містіть діючу речовину: цефтіофуру гідрохлорид - 50,0 мг. Допоміжні речовини: мігліол 840, сорбітан олеат.

 Фармакологічні властивості АТС vet класифікаційний код QJ01 – антибактеріальні ветеринарні препарати для системного застосування. QJ01DD90 - Цефтіофур.

 Цефтіофур – напівсинтетичний антибіотик групи цефалоспоринів третього покоління, що володіє широким спектром антибактеріальної дії проти грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів, включно зі штамами, які продукують ß-лактамазу, та анаеробних бактерій: Escherichia coli, Salmonella spp. (у т.ч. S. cholerasuis, S. typhimurium), Citrobacter spp., Klebsiella spp., Enterobacter spp., Proteus spp., Shigella spp., Serratia marcescens, Moraxella bovis, Erysipelothrix rhusiopathiae, Pasteurella spp. (у т.ч. P. multocida, P. (Mannheimia) haemolytica), Bordetella spp. (у т.ч. B. bronchiseptica), Haemophilus spp. (у т.ч. H. parasuis, H. somnus), Actinobacillus pleuropneumoniae, Histophilus somni, Ornitobacterium rhinotracheale, Streptococcus spp. (у т.ч. S. suis, S. pneumoniae, S. agalactiae, S. uberis, S. dysgalactiae, S. bovis, S. zooepidemicus), Staphylococcus spp., Leptospira spp., Listeria monocytogens, Corynebacterium spp., Actinomyces spp., Bacillus spp., Arcanobacterium pyogenes, Clostridium spp., Fusobacterium necrophorum та Bacteroides spp.

Механізм бактерицидної дії цефтіофуру полягає у пригніченні функціональної активності бактеріальних ферментів транспептидаз, які беруть участь у зв’язуванні основного компоненту клітинної стінки мікроорганізмів – пептидоглікану, що призводить до руйнування бактеріальної клітини. Після парентерального введення цефтіофур швидко метаболізується з утворенням десфуроілцефтіофуру, який володіє еквівалентною з цефтіофуром антибактеріальною активністю. Цей активний метаболіт зворотньо зв'язується з білками плазми і накопичується у вогнищі інфекції, при цьому його активність не знижується в присутності некротизованих тканин. При внутрішньом'язовому введенні препарату свиням максимальна концентрація десфуроілцефтіофуру в плазмі досягається через 0,5-2 години і зберігається на терапевтичному рівні до 24 годин з моменту введення препарату. Біодоступність при внутрішньом'язовому введенні наближається до 100%. Після підшкірного введення препарату коровам максимальна концентрація в плазмі реєструється через 2 години, а в ендометрії через 3-7 годин; крім того, висока концентрація препарату досягається в карункулах і лохіях. Виведення метаболітів цефтіофуру відбувається переважно із сечею та, у незначній мірі, з фекаліями.

Застосування

Лікування великої рогатої худоби, овець, кіз, свиней, собак, котів, хворих на отит, сепсис, септицемію, мастит, післяродову та ранову інфекцію, менінгіт, перитоніт, кератокон'юнктивіт, артрит, синдром ММА (метрит-мастит-агалактія), некробактеріоз, дерматит, а також при захворюваннях органів дихання (риніти, трахеїти, бронхіти, пневмонії), травного каналу (гастрити, ентерити, коліти), сечостатевої системи (цистити, уретрити, пієлонефрити, ендометрити) та м'яких тканин, при вторинних інфекціях, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до цефтіофуру.

Дозування

Велика рогата худоба, вівці, кози - внутрішньом'язово або підшкірно в дозі 1 мл на 50 кг маси тіла (1 мг цефтіофуру гідрохлориду на 1 кг маси тіла) 1 раз на добу; Свині - внутрішньом'язово в дозі 1 мл на 16 кг маси тіла (3 мг цефтіофуру гідрохлориду на 1 кг маси тіла) 1 раз на добу; Собаки, коти - внутрішньом'язово в дозі 0,5 мл на 10 кг маси тіла (2,5 мг цефтіофуру гідрохлориду на 1 кг маси тіла) 1 раз на добу. 2 Курс лікування становить 3-5 діб залежно від тяжкості захворювання та клінічного стану тварини. Пропускати чергове введення препарату небажано, оскільки це може призвести до зниження його терапевтичної ефективності. У разі пропуску препарат необхідно ввести при першій можливості. При цьому інтервал до наступного введення не змінюється. Перед застосуванням флакон з препаратом необхідно ретельно струшувати. Максимальний об’єм препарату при введенні в одне місце не повинен перевищувати 10 мл для великої рогатої худоби, 5 мл – для овець, кіз, собак та свиней, 1 мл – для котів. Наступні ін'єкції необхідно робити в різні ділянки тіла тварини.

Протипоказання

Підвищена чутливість до цефтіофуру та інших ß-лактамних антибіотиків. Не застосовувати при важких порушеннях функції нирок. Не застосовувати одночасно з тетрациклінами, макролідами, лінкозамідами і хлорамфеніколом. Не змішувати в одному шприці з іншими лікарськими засобами. Не вводити препарат внутрішньовенно.

Застереження

Забій тварин на м'ясо дозволяють через 5 діб після останнього застосування препарату. Молоко дозволяють споживати без обмежень. Отримане до зазначеного терміну м'ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини. В окремих випадках у гіперчутливих тварин можливі алергічні реакції. При цьому використання препарату припиняють і призначають антигістамінні засоби. У місці введення можлива тимчасова поява незначної припухлості, яка швидко зникає і не потребує лікування та відміни препарату. Форма випуску Флакони скляні, закриті гумовими корками під алюмінієву обкатку по 10, 20, 50, 100 та 200 мл.

Зберігання

Сухе темне, недоступне для дітей місце за температури від 5 °С до 25 °С. Термін придатності - 2 роки. Після першого відбору з флакона препарат необхідно використати протягом 28 діб, за умови зберігання в темному місці за температури від 2 оС до 8 оС. Для застосування у ветеринарній медицині! Власник реєстраційного посвідчення

ТОВ “АЗІМУТ-ВЕТ” 62418, Харківська обл., Харківський р-н, смт Пісочин, вул. Квартальна, 14, кв. 42, Україна

Виробник готового продукту

ТОВ "ФІРМА КАЙ" 61019, м. Харків, вул. Калініна, 91, Україна

Характеристики
Основные атрибуты
Страна производительУкраина
Вес100 г
Лекарственная формаСуспензия
Объем100 мл
Вид животных  Крупный рогатый скот (КРС), Овцы, Свиньи
Пользовательские характеристики
ПроизводительАЗИМУТ-ВЕТ
Информация для заказа
  • Цена: 250 грн.