Продавец ЧП Захарченко О.В. развивает свой бизнес на Prom.ua 9 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
452 отзыва
Заказать +380956665475 ViberЗаказать препараты
УкраинаСумская областьАхтыркаул. Батюка 36 А
+380956665475
+380956665475
+380985636273
Ветеринарные препараты и кормовые добавки от ветаптеки Захарченко О.В.
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
НовинкаФлодокс (флуорфеникол-50мг; доксициклина гиклат-100мг) 15 мл АЗИМУТ-ВЕТ  антибиотик для птицы и поросят

Флодокс (флуорфеникол-50мг; доксициклина гиклат-100мг) 15 мл АЗИМУТ-ВЕТ антибиотик для птицы и поросят

  • В наличии
  • Оптом и в розницу

30 грн.

Показать оптовые цены

Минимальная сумма заказа на сайте — 300 грн.

Флодокс (флуорфеникол-50мг; доксициклина гиклат-100мг) 15 мл АЗИМУТ-ВЕТ  антибиотик для птицы и поросят
Флодокс (флуорфеникол-50мг; доксициклина гиклат-100мг) 15 мл АЗИМУТ-ВЕТ антибиотик для птицы и поросятВ наличии
30 грн.
+380956665475
Заказы,оформление,консультации.
  • +380985636273
+380956665475
Заказы,оформление,консультации.
  • +380985636273
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара

Опис

Прозорий розчин від світло-жовтого до темно-жовтого кольору зі специфічним запахом складових компонентів.

Склад

1 мл препарату містить діючі речовини:

флуорфенікол  – 50 мг;

доксицикліну гіклат – 100 мг.

Допоміжні речовини: ПЕГ, кислота лимонна, пропіленгліколь.

Фармакологічні властивості

ATC vet класифікаційний код QJ01- антибактеріальні ветеринарні препарати для системного застосування.

ФЛОДОКС – комбінований препарат, до складу якого входять флуорфенікол та доксициклін.

Флуорфенікол – синтетичний антибіотик, похідне тіамфеніколу (група феніколів). Механізм бактеріостатичної дії антибіотика полягає в пригніченні синтезу білка в клітинах бактерій. У протоплазмі він зв'язується з 70S-рибосомними субодиницями, пригнічуючи ферментативну активність пептидилтрансферази, зменшуючи, таким чином, синтез білків у рибосомах відповідних бактерій. Флуорфенікол володіє широким спектром антибактеріальної дії, активний проти аеробних і анаеробних, грампозитивних і грамнегативних бактерій, а саме: Escherichia coli, Salmonella spp., Klebsiella spp., Enterobacter spp., Proteus spp., Shigella spp., Actinobacillus pleuropneumoniae, Pasteurella spp. (включно P. multocida, P. haemolytica), Haemophilus spp. (включно H. parasuis, H. somnus), Bordetella bronchiseptica, Staphylococcus spp., Streptococcus spp. (включно Streptococcus suis, S. pneumoniae), Micrococcus spp., Fusobacterium necrophorum, Bacteroides melaninogenicus, Moraxella bovis, Yersinia pseudotuberculosis, Campylobacter spp., Ornitobacterium rhinotracheale, Vibrio spp., а також діє на мікоплазми (Mycoplasma hyopneumoniae, M. hyorhinis, M. suis, M. gallisepticum, M. synoviae, M. meleagridis) та інші.

Доксициклін – антибіотик, що належить до групи тетрациклінів. Механізм бактеріостатичної дії пов'язаний з порушенням синтезу білка у мікробній клітині на рибосомальному рівні. Доксициклін володіє широким спектром антимікробної дії відносно грампозитивних та грамнегативних бактерій, а саме: Escherichia coli, Salmonella spp., Entеrobacter spp., Klebsiella spp., Shigella spp., Yersinia spp., Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Clostridium spp., Actinobacillus pleuropneumoniae, Haemophilus spp., Pasteurella spp., Bordetella spp., Leptospira spp., Campylobacter spp., Erysipelothrix rhusiopathiae, Bacillus anthracis, Listeria monocytogens, Corynebacterium spp., Bacteroides spp., Fusobacterium spp., Acinetobacter spp., Actinomyces spp., Treponema spp., Lawsonia intracellularis, Vibrio spp., Neisseria spp., Brucella spp., а також мікоплазм (Mycoplasma spp.), рикетсій (Rickettsia spp.) та хламідій  (Chlamydia spp.).

Після перорального застосування флуорфенікол інтенсивно всмоктується з травного каналу і проникає в усі органи та тканини. Біодоступність флуорфеніколу в птиці після перорального застосування становить 55%. Максимальна концентрація антибіотика у крові досягається через 1-1,5 години. Терапевтична концентрація антибіотика утримується в органах і тканинах птиці впродовж 24 годин. Виводиться з організму, в основному, нирками у незміненому вигляді шляхом клубочкової фільтрації, а також з жовчю, інактивується шляхом утворення хелатних сполук, які потім виводяться із фекаліями.

Після перорального застосування доксициклін всмоктується із травного каналу. Широко розподіляється в тканинах і рідинах організму. Зв'язування з білками плазми становить 80-95 %.  Половина застосованої дози абсорбується за 50 хвилин. Максимальна концентрація у крові виявляється через 2-4 години, а терапевтична концентрація утримується впродовж 18-24 годин. Виводиться доксициклін з організму, в основному, з жовчю.

Застосування

Свині: лікування тварин, хворих на колібактеріоз, сальмонельоз, пастерельоз, актинобацильозну плевропневмонію, гемофільозний полісерозит (хворобу Глессера), атрофічний риніт, стафілококоз, стрептококоз, ієрсиніоз, кампілобактеріоз, лептоспіроз, лістеріоз, анаеробну ентеротоксемію, бешиху, дизентерію, хламідіоз, ензоотичну пневмонію, еперітрозооноз, проліферативну ентеропатію (ілеїт), що спричинені мікроорганізмами, чутливими до флуорфеніколу та доксицикліну.

Свійська птиця (кури-бройлери, ремонтний молодняк, індики): лікування птиці, хворої на колібактеріоз, сальмонельоз, пастерельоз, ієрсиніоз, орнітобактеріоз, кампілобактеріоз, стафілококоз, стрептококоз, орнітоз, мікоплазмоз та інші інфекції, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до флуорфеніколу та доксицикліну.

Дозування

Перорально з питною водою один раз на добу у дозах:

свині, свійська птиця (кури-бройлери, ремонтний молодняк, індики) - 2,0 мл препарату на 10 кг маси тіла (що відповідає 10 мг флуорфеніколу та 20 мг доксицикліну на 1 кг маси тіла) протягом 5-10 діб; або 1200-1600 мл препарату на 1000 л питної води (120-160 мл препарату на 100 л питної води) протягом 5-10 діб.

Залежно від важкості захворювання першу дозу препарату можна збільшити в 2 рази.

Розчин препарату готують у воді кімнатної температури з розрахунку необхідної кількості питної води (відповідно до норм дачі води для окремих вікових категорій тварин) на добу.

У період лікування тварини повинні отримувати тільки воду, що містить лікарський засіб. Щодня готують свіжий розчин препарату.

Протипоказання

Підвищена чутливість до флуорфеніколу та препаратів групи тетрациклінів.

Не застосовувати курям-несучкам, яйця яких призначені для використання в їжу людям.

Не застосовують поросним свиноматкам у першу третину вагітності, у період лактації та кнурам, призначеним для репродукції.

Не застосовувати тваринам із порушенням функції печінки та нирок.

Не застосовувати одночасно з препаратами, що містять у своєму складі дво- та тривалентні катіони, такі як Mg2+, Al3+, Ca2+, Zn2+, Bi2+, Fe3+. Останні можуть зв’язуватись з доксицикліном та перешкоджати його абсорбції.

Не застосовувати одночасно з хлорамфеніколом, антибіотиками групи пеніцилінів, цефалоспоринами, лінкозамідами, хінолонами, фторхінолонами та сульфаніламідними препаратами.

Застереження

Необхідно уникати пропусків при застосуванні чергової дози препарату, так як це може призвести до зниження ефективності. У разі пропуску однієї дози застосування препарату відновлюють у тій же дозі і за тією ж схемою.

Спочатку препарат випробовують на невеликій групі (5 – 10 голів) тварин. За відсутності ускладнень протягом 1–2 діб препарат застосовують усьому поголів`ю.

Під час застосування препарату у свиней може з'явитися почервоніння періанальної області і м'який кал. Ці симптоми не потребують лікування, швидко проходять і не впливають на фізіологічний стан тварин.

У молодих тварин препарат може викликати зміну кольору кісток та зубів на жовтий, коричневий або сірий.

Забій тварин та птиці на м’ясо дозволяють через 14 діб (свині) та через 7 діб (птиця) після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну, м’ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Застосування препарату вагітним тваринам допускається тільки у тих випадках, коли визначена чутливість збудника до препарату та ефект від застосування переважає можливі економічні збитки.

Характеристики
Основные атрибуты
Страна производительУкраина
Пользовательские характеристики
ПроизводительАЗИМУТ-ВЕТ
Информация для заказа
  • Цена: 30 грн.