Продавец ЧП Захарченко О.В. развивает свой бизнес на Prom.ua 9 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
452 отзыва
Заказать +380956665475 ViberЗаказать препараты
УкраинаСумская областьАхтыркаул. Батюка 36 А
+380956665475
+380956665475
+380985636273
Ветеринарные препараты и кормовые добавки от ветаптеки Захарченко О.В.
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Гумати для тваринництва.

Гумати для тваринництва.

Гуматы – это уникальная ионная форма природных гуминовых кислот, играющая фундаментальную роль в экосистеме «вода – растение – почва» и в биосфере земли. Гуматы являются необходимым связующим звеном в эволюции живой и неживой материи.

Здорові тварини та птахи в сільськогосподарському виробництві є основою якісних продуктів харчування. Якість продуктів харчування та продовольча безпека є основою здоров'я громадян будь-якої держави. Сучасні підприємства приділяють велику увагу здоров'ю тварин, особливо в період вагітності і вигодовування молодняка.

Традиційні способи захисту сільськогосподарських тварин від хвороб пов'язані із застосуванням синтетичних препаратів. Використання синтетичних препаратів призводить до виснаження власного імунітету тварин і вимагає від підприємств постійних витрат. Величезні обсяги лікарських засобів накопичуються в тканинах тварин надалі потрапляють на стіл до людини. Застосування кормової добавки Імуногепатофіт для усіх видів свійських тварин та птиці на основі природного торфу дозволяє підвищити імунітет тварин , знизити витрати на медикаменти та підвищити збереження тварин. Нормалізація обміну речовин на тлі міцного імунітету призводить до підвищення терміну життя тварин, кількості молодняка та якості сільськогосподарської продукції, особливо за змістом нутрієнтів.

Увівши Імуногепатофіт  в раціон тварин та птиці в якості пиття, вже через декілька діб можна помітити поліпшення в апетиті тварин та їх самопочутті. Препарат не скасовує застосування інших засобів, а посилює і пролонгує їх дію.  Регулярне споживання Імуногепатофіту відповідно до рекомендацій, дозволить знизити витрати на утримання, підвищити продуктивність тварин та птиці.  Впровадження препарату на виробництві в цілому підвищує прибутковість підприємства, за рахунок зниження витрат, підвищення якості продукції та обсягів виробництва.

Комплекс гумінових та фульвових кислот, який міститься у препараті Імуногепатофіт має високу біодоступність. У його складі містяться 20 амінокислот і мікроелементи, природні полісахариди, пептиди, вітаміни, стерини, гормони, жирні кислоти, поліфеноли і кетони з підгрупами, включаючи флавоноїди, флавони, флавін, катехіни, дубильні речовини, хінони, ізофлавони, токофероли тощо.Така насичена поліморфна будова зумовлює різноманіття позитивних біологічних ефектів гумінових кислот.

Гумінові кислоти прискорюють обмінні, окислювально-відновлювальні процеси, активно пов'язують вільні радикали. Поліпшується газообмін у тканинах, збільшується швидкість вільно-радикального окислення.

Прискорення процесів метаболізму насамперед позначається на зміні показників крові. ГК стимулюють кровотворну функцію, за рахунок чого  збільшується кількість формених елементів крові (еритроцитів, лейкоцитів), підвищується рівень гемоглобіну. Спостерігається збільшення вмісту в крові Т- і Б-лімфоцитів, бактерицидної і лізоцимної активності крові і фагоцитарної активності нейрофілів.

Гумінові кислоти допомагають розщеплювати часточки їжі у шлунково-кишковому тракті додатково до дії ферментів. Під впливом гумінових кислот поживна кашка довше знаходиться в травному тракті, не викликаючи при цьому запорів. Зменшується утворення газів у кишечнику, покращується травлення і резорбція необхідних харчових компонентів. Знижується частка неперетравленої їжі, запобігаються процеси гниття і бродіння в кишечнику, тварини об'єктивно виявляють хороше загальне самопочуття.

ГК пригнічують ріст патогенних бактерій у шлунково-кишковому тракті, покращують перетравлення білка і засвоєння кальцію, мікроелементів, поживних речовин, утворюють плівку на слизовій оболонці шлунково-кишкового тракту, що захищає організм від інфекцій і токсинів.

На відміну від загальновідомих адсорбентів (активоване вугілля або певні силікати і мінерали глини), які лежать на слизовій компактними конгломератами, ГК вільно прослизають між ворсинками епітелію кишечнику і проникають між клітинами епітелію, де захищають ці чутливі тканини від пошкодження вірусами. При цьому між збудниками інфекції, їх токсинами та епітелієм слизової утворюється плівка з найтонших часточок гумінової кислоти, яка захищає запалену тканину епітелію і комплекс лімфатичних залоз. Якщо ворсинки кишечнику вже зруйновані, гумінові кислоти проникають в субепітеліальну тканину і сприяють їх відновленню.

Оскільки адсорбція гуміновими кислотами охоплює не тільки фізичну, а й  хімічну взаємодію, утворення комплексів та іонообмін, то вона проходить інтенсивніше і динамічніше  порівняно зі звичайними фізичними адсорбентами. Як наслідок, ГК значно знижують частоту діареї та інших розладів травлення, а також допомагають уникнути надмірної втрати води через кишечник під час діареї.

Фульвова кислота(ФК)  має здатність вступати в реакцію з мінералами і розбиває їх на частинки іонного розміру, утворюючи фульвати - найменші з можливих форм мінералів. Низька молекулярна вага забезпечує проникність фульвової кислоти через клітинну мембрану, тому вона доставляє мікроелементи та інші поживні речовини прямо всередину клітини. Доставивши в клітину мінерали та поживні речовини, ФК віддає їх, після чого пов'язує важкі метали і радіоактивні речовини, і виводить їх з клітини.

ФК мають бактерицидну дію на умовно патогенну мікрофлору- кишкову паличку, золотистий стафілокок, протей, синьогнійну паличку та інші. При цьому ФК не пригнічують корисну мікрофлору і не викликають резистентність (стійкість) патогенних мікроорганізмів.

ФК містить буквально мільйони видів і комбінацій, які зустрічаються в природі рослинних механізмів захисту. Це найкраща природна зцілююча речовина. Майже кожне захворювання рослини, тварини або людини, може якимось чином бути пов'язано з нестачею фульвової кислоти.

Введення комплексу гумінових та супутних їм фульвових кислот у раціон тварин стимулює приріст живої маси, продуктивність, підвищує захисні сили організму і забезпечує отримання НОРМАТИВНОЇ ПРОДУКЦІЇ на фоні забруднення навколишнього середовища важкими металами. Дію гумінових кислот можна пояснити високими адсорбційними властивостями, що сприяють знешкодженню токсинів у шлунково-кишковому тракті, поліпшенню травлення і засвоєнню кормів, які не тільки доповнюють раціон тварин елементами харчування, а й є активаторами обмінних процесів, комплексно й позитивно впливаючи на весь організм.

Гумінові речовини - це основна органічна складова грунту, води, а також твердих горючих копалин. Гумінові речовини утворюються при розкладанні рослинних і тваринних решток під дією мікроорганізмів і абіотичних факторів середовища.

Утворення гумінових речовин, або гуміфікація, - це другий за масштабністю процес перетворення органічної речовини після фотосинтезу. В результаті фотосинтезу щорічно зв'язується близько 50·109 т атмосферного вуглецю, а при відмирання живих організмів на земній поверхні виявляється близько  40·109 т вуглецю. Частина відмерлих залишків мінералізується до СO2 і Н2О, решта перетворюється в гумінові речовини. За різними джерелами, щорічно в процес гуміфікації втягується 0,6–2,5·109 т вуглецю.

На відміну від синтезу в живому організмі, утворення гумінових речовин не направляється генетичним кодом, а йде за принципом природного відбору - залишаються найстійкіші до біорозкладання структури. В результаті виходить стохастична, імовірнісна суміш молекул, в якій жодне із з'єднань не тотожне іншому. Таким чином, гумінові речовини - це дуже складна суміш природних сполук, яка не існує в живих організмах.

Гумінові речовини підрозділяють на три складові: гумін - незнімний залишок, не розчинний ні в лугах, ні в кислотах; гумінові кислоти - фракція, розчинна в лугах і нерозчинна в кислотах (при рН <2); фульвокислоти - фракція, розчинна і в лугах, і в кислотах. Гумінові і фульвокислоти, взяті разом, називають «гумусними кислотами». Це найбільш рухлива і реакційноздатна компонента гумінових речовин, що бере активну участь в природних хімічних процесах. Вони беруть участь в структуроутворенні грунту, накопиченні поживних елементів і мікроелементів в доступній для рослин формі, регулювання геохімічних потоків металів у водних і грунтових екосистемах. Окрім цього, з кінця XX століття, однією з основних проблем якого стало хімічне забруднення навколишнього середовища, гумінові речовини,  почали виконувати роль природних детоксикантів. Гумусові кислоти пов'язують в міцні комплекси іони металів і органічні екотоксиканти у воді та грунті  (хімікам відомо, що найбільш активним є вільний токсикант, пов'язана речовина не є такою небезпечною, оскільки втрачає біодоступність).

Гумінові речовини є майже всюди в природі.  Їх вміст у морських водах 0,1-3 мг / л, в річкових - 20 мг / л, а в болотах - до 200 мг / л. У грунтах гумінових речовин 1-12%,  при цьому найбільше їх в чорноземах.  Лідери за змістом цих з'єднань - органогенні породи, до яких відносяться вугілля, торф, сапропель, горючі сланці. Зазвичай гумати отримують з окисленого бурого вугілля (його ще називають леонардітом), тому що в ньому гумінових речовин до 85%, але такі гумати мають дуже низьке включення фульвових кислот (до 1%).  Фульвові кислоти є надзвичай важливими в обмінних процесах будь-якого живого організму. Тому провідні світові фахівці радять використовувати в якості кормових добавок для тварин та птиці гумінові кислоти добуті, саме з торфу. Гумати, отримані з торфу, містять значно більше солі  фульвових кислот (до 12%), так як продукт гуміфікований природою в значно меншій ступені в порівнянні з леонардітом, і фульвових кислот вимилося трохи. Крім того торф'яні гумати більш однорідні за складом і містять менше баластних включень.

Другие новости