Корзина
398 отзывов
Заказ препаратов 0665789508 Консультация ветврача 0505301788Заказать препараты

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

УкраинаСумская областьАхтыркаул. Батюка 36 А
+380665789508
+380
66
578-95-08
+380
50
530-17-88
Ветеринарные препараты и кормовые добавки от ветаптеки Захарченко О.В.
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Живина

Живина

Думаю, що багатьох господарів взяв у полон страх чи небажання змін та прийняття нових сучасних технологій у відгодівлі свиней, які дозволяють отримувати високоякісну тваринницьку продукцію за менший термін та з меншими витратами.

Якщо на закупівельні ціни виробник домашньої свинини впливати на жаль не може, то управляти своїм часом під силу кожному. Успішним господарям давно відомо, що додавання преміксів та інших вітамінних добавок скорочує терміни відгодівлі свиней. Раніше ці добавки використовувались тільки при промисловому свинарстві, тепер же наука повернулася обличчям до приватника і дає фермеру-аматору всі „козирі" в складній грі під назвою приватне тваринництво.

Годівля свиней нашого регіону здебільшого складається з традиційних кормових матеріалів: ячменю, кукурудзи, висівків, пшеничної муки, картоплі, буряка, гарбузів. Більша частина цих продуктів хоч і використовуються з давніх-давен, але вони не збалансовані по поживним речовинам і тому не сприяють успіху в справі інтенсивного вирощування скотини. Не збалансовані раціони призводять до порушення обміну речовин в організмі тварини і як наслідок – недоотримування очікуваних результатів. Годує господар поросятко картопелькою та гарбузами, часу спливає багато, а наростає на ньому тільки сальце, та більш нічого. А після Нового року, ой лишенько, впало поросятко на ноги, бо окрім вуглеводів, а саме ними багате традиційне меню середньостатистичної свинки на селі, господар нічого не давав. Прийшов ветеринар поколов уколи – піднялось поросятко. Та все одно, й апетит вже не той і рости перестало. Це і є порушення обміну речовин. Зарадити такому можливо і потрібно.

Зараз на ветеринарному ринку України безліч різних преміксів та кормових добавок. Аналізуючи досвід найбільш успішних господарів нашого району ми дійшли висновку, що за співвідношенням ціна-якість-ефективність-безпечність найкращою є білково вітамінно амінокислотна добавка „Живина".

„Живина” це спеціально розроблений природний, вітамінно-мінеральний кормовий концентрат, щоденне додавання якого забезпечує збалансованість раціонів при вирощуванні свиней, телят, домашньої птиці та кролів. Створена на основі оптимального поєднання компонентів, вона забезпечує організм всіма необхідними поживними речовинами, вітамінами, мінералами, незамінними амінокислотами, підвищуює засвоєння кормів, скорочує термін відгодівлі худоби. Господарі, які постійно використовують добавку „Живина" кажуть, що щоденне її додавання дає змогу вже у 5-6 місячному віці досягти живої ваги поросят до 100-120 кг. „Живина" в раціоні дійних корів підвищує жирність молока та надої, телята, які отримують „Живину" ростуть гарними та міцними, а у птиці підвищується яйценоскість. Так додавання всього 20-30 г. „Живини" в день на 10 голів курей дозволяє отримати від них до 8 яєць щодня не залежно від пори року. Можна також добавляти „Живину" в раціон гусей, качок, бройлерів, кроликів та нутрій, що також значно скорочує термін відгодівлі, підвищує їх вагу, та опір захворюванням.

„Живина” випускається в зручній упаковці по 1,5 та 25 кг. Однієї півтора кілограмової пачки добавки достатньо для годування пари поросят вагою 10-15 кг на протязі місяця, а 25 кг мішок забезпечить потребу худоби у вітамінах на протязі більш чим 200 днів.

Лікар ветеринарної медицини
Захарченко Олег Володимирович