Корзина
419 отзывов
Заказать +380956665475Заказать препараты
УкраинаСумская областьАхтыркаул. Батюка 36 А
+380956665475
+380956665475
+380985636273
Ветеринарные препараты и кормовые добавки от ветаптеки Захарченко О.В.
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Як отримати дотації на молодняк ВРХ.

Як отримати дотації на молодняк ВРХ.

Цього року держава передбачила близько 1 млрд грн дотації селянам за збереження молодняку великої рогатої худоби. Що необхідно зробити, щоб отримати спеціальну бюджетну дотацію за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби.

Якщо у Вашому домогосподарстві народилось теля, Ви маєте право отримати дотацію з державного бюд­жету за його утримання та

збереження до певного віку (з трьох до одинадцяти місяців).

Ваші дії для оформлення дотації:

  1. Звернутись до сільської, селищної чи міської ради (або до уповноваженої нею особи) з тим, щоб було здійснено запис у погосподарській книзі про народження теляти у Вашому домогосподарстві.
  2. Провести його ідентифікацію і реєстрацію у вста­новленому законодавством порядку (отримати пас­порт великої рогатої худоби та ветеринарну кар­тку до нього, а у разі утримання 10 і більше голів молодняку великої рогатої худоби необхідно взяти витяг з Єдиного державного реєстру тварин). Для цього необхідно звернутись до фахівців ветеринарної служби або до державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин».
  3. Відкрити рахунок у банку, на який буде перерахо­вано дотацію (івзяти довідку про його відкриття).
  4. Зробити копію паспорта громадянина України та документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків {довідка про присвоєння ідентифікаційного номера).

Особи, які через свої релігійні переконання відмов­ляються від прийняття реєстраційного номера обліко­вої картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби, пред’являють відмітку в паспорті.

Копії зазначених документів необхідно подати до сільських, селищних чи міських рад.

На момент першого подання документів спеціальна бюджетна дотація буде нарахована у таких розмірах:

  • 250 грн за голову — за молодняк віком від 3 до 5 місяців;
  • 500 грн за голову — за молодняк віком від 6 до 8 місяців;
  • 750 грн за голову — за молодняк віком від 9 до 11 місяців (включно).

У подальшому бюджетна дотація за молодняк вип­лачується у розмірі 250 гривень через кожні три міся­ці його утримання до досягнення ним одинадцятимі- сячного віку. Для її нарахування Вам необхідно буде через три місяці звернутись до сільської, селищної чи міської ради.

За матеріалами журналу "Здоров'я тварин і ліки"

Предыдущие статьи