Корзина
436 отзывов
Заказать +380956665475 ViberЗаказать препараты
УкраинаСумская областьАхтыркаул. Батюка 36 А
+380956665475
+380956665475
+380985636273
Ветеринарные препараты и кормовые добавки от ветаптеки Захарченко О.В.
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Молокозамінники для телят.

Молокозамінники для телят.

Добре відомі всім молокозамінники для телят-замінники незбираного молока (ЗНМ) успішно використовуються у годівлі молодняка ВРХ вже більше ніж півстоліття. Однією з переваг використання замінника молока полягає в швидкому привчанні телят до...

 

Випоювання ЗНМ запобігає передачі збудників інфекцій у разі захворювання корови-годувальниці та дає можливість господарю регулювати і контролювати забезпечення молодняку поживними речовинами. Не менш значущою є й економічна складова застосування замінників незбираного молока-вони значно дешевші, аніж натуральне молоко, і таким чином вивільняються резерви товарного молока для населення і переробної промисловості. При цьому замінник молока за своїм складом і поживністю відповідає всім необхідним вимогам, які висуваються до нього.

Зазвичай молокозамінники для телят, залежно від складу, починають випоювати теляткам з 14-21-денного до 2-2,5 місячного віку, дотримуючись поступовості привчання. В якості підгодівлі, крім сіна, а потім і інших кормів, необхідно використовувати збалансований престартерний гранульований комбікорм. Він забезпечить організм необхідними поживними та біологічно активними речовинами та стимулюватиме ріст ворсинок передшлунків. Використання такої схеми годування телят забезпечить економічний ефект у розмірі 620-1200 грн. Це також одна з передумов повноцінного розвитку теличок і запліднення їх при живій масі 380-400 кг у 15-16 місячному віці.

Не варто забувати про дегельмінтизацію. Гельмінти можуть значно погіршувати обмін речовин тварини що розвивається і тим самим звести на нівець всі сподівання господаря отримати прибутки. Телята хворі на гельмінтози відстають у рості, повільно набирають вагу, мають поганий апетит. Для дегельмінтизації використовують Альбендазол у формі таблеток, порошку або суспензії що задаються з кормом згідно настанови з урахуванням живої ваги телят. Парентерально (ін'єкційно) вводять левамізол або Промектин, Дектомакс.

Лікар ветеринарної медицини Захарченкео О.В. +380505301788

Другие статьи
  • Как правильно кормить собаку
    Я назвал эту статью «Как правильно кормить собаку» и название подразумевает что я сейчас дам ответы на все вопросы, и я знаю точно как правильно кормить щенка или взрослую собаку, или собаку в преклонном возрасте. На самом деле все не так просто.
  • Мифы об антибиотиках
    В прошлой статье https://vetapteka.sumy.ua/a366306-pro-antibiotiki.html мы узнали что такое антибиотики и когда их назначают. С момента изобретения антибиотиков, а это было в 1928 году, все что связано с ними обросло множеством мифов и страхов.