Корзина
419 отзывов
Заказать +380956665475Заказать препараты

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

УкраинаСумская областьАхтыркаул. Батюка 36 А
+380956665475
+380956665475
+380985636273
Ветеринарные препараты и кормовые добавки от ветаптеки Захарченко О.В.
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Вирощування кроликів-акселератів.

Вирощування кроликів-акселератів.

Розведення кроликів-акселератів базується на оптимізації задоволення потреб тварин. Це призводить до прискорення росту молодняку, зниження захворюваності, поліпшенню якості хутра.

 Як показали сучасні дослідження, кролики-акселерати люблять їсти часто, і забезпечення їх постійним доступом до корму дозволяє поліпшити всі показники зростання. Також велике значення має пізнє відлучення молодняку ​​від кролиці.  Харчування материнським молоком аж до трьох місячного віку - запорука здорового поголів’я. Створення оптимальних умов утримання тварин дозволяє їм краще розвиватися. Такі кролики рідше хворіють і швидше набирають вагу. У відповідності з новими методиками розведення кроликів-акселератів вони можуть досягати забійної маси 4 кг у віці 4 місяці. До цього ж віку відбувається статеве дозрівання тварин. За заявленим розрахунками, витрати корму протягом часу росту - всього 7 кг сіна та 14 кг комбікормів.

Акселеративна  методика кролівництва враховує біологічні та фізіологічні потреби тварин. Її основа в тому, що кролики, не інфікують себе своїми власними відходами життєдіяльності,  харчуються материнським молоком до трьох місяців і живуть у теплі  й достатку корму і пиття, ростуть швидше, розмножуються продуктивніше і майже не потребують лікувальних заходів.

Для отримання кроликів-акселератів необхідно два-три покоління тварин вирощувати у відповідності з акселеративною  методикою розведення. Це, насамперед, створення чистої, просторої клітки і необхідних умов годівлі тварин. Вирощування кролів по цій  методиці дозволяє використовувати як дієтичне, екологічно чисте м'ясо, так і отримувати високоякісне красиве хутро. М'ясо не містить холестерину, пестицидів і неприємних запахів. Воно дозволяє виводити радіонукліди та підвищувати імунітет організму людини.  Якість хутра прирівнюється до хутра цінних хутрових звірів.

Дуже важливо відзначити, що кролики-акселерати - це не особлива порода тварин. Для вирощування акселератів може бути використана будь порода кроликів. Але все-таки для розведення кроликів-акселератів краще брати вже існуючі породи тварин.

Вирощування кролів по системі акселерації не вимагає великих трудовитрат. Важливо правильно організувати догляд за кроликами у  господарстві та підтримувати його в належному стані.

За матеріалами з мережі Інтернет підготував Захарченко О. В. лікар ветеринарної медицини

Предыдущие статьи
  • АСД-мазь и псориаз.
    Широко известный препарат АСД (Антисептик-стимулятор Дорогова) пользуется все большей популярностью и применяется не только для лечения животных. Уже на протяжении более 50 лет с момента своего появления АСД-3 фракция успешно применяется для...
  • Українська осінь традиційно щедра на врожай буряків, картоплі, гарбуза, моркви які складають вагому частку в раціоні свиней. Коренеплоди та овочі містять в собі багато корисних речовин: буряки-цукор, гарбузи-каротин, вуглеводи, жир,...
  • Куры несушки ч.2
    Продолжаем статью о правильном содержании кур-несушек., особенностях освещения, микроклимата и поения птицы.