Продавец ЧП Захарченко О.В. развивает свой бизнес на Prom.ua 9 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
462 отзыва
Заказать +380956665475 ViberЗаказать препараты
УкраинаСумская областьАхтыркаул. Батюка 36 А
+380956665475
+380956665475
+380985636273
Ветеринарные препараты и кормовые добавки от ветаптеки Захарченко О.В.
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Квик Байт 62,5 г Bayr (Германия) современное высокоэффективное средство против мух

Квик Байт 62,5 г Bayr (Германия) современное высокоэффективное средство против мух

  • В наличии

142,95 грн.

Минимальная сумма заказа на сайте — 300 грн.

Квик Байт 62,5 г Bayr (Германия) современное высокоэффективное средство против мух
Квик Байт 62,5 г Bayr (Германия) современное высокоэффективное средство против мухВ наличии
142,95 грн.
Купить
+380956665475
Заказы,оформление,консультации.
  • +380985636273
Купить
+380956665475
Заказы,оформление,консультации.
  • +380985636273
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара

Високоефективний системний інсектицид контактно-шлункової дії проти широкого спектру шкідливих комах

Квік-Байт® спрей

листівка-вкладка

Опис: Гранули  від білого до бежевого кольору.

Склад: 100 г препарату містить діючу речовину:

Імідаклоприд                                                                          10,31 г (10,31 %).

Допоміжні речовини: мускалур (Z) – 9 трикозан; диоксид кремнію, суміш алкилкарбоксилової кислоти, алкилкетона в 1,2 пропанедіолі, натрію додецил сульфат (натрію лаурил сульфат), денатоніум бензоат (бітрекс), сахароза.

Фармакологічна дія

ATCvet QР53F, інсектициди (QP53AX17 ― імідаклоприд)

Квік-Байт® спрей – високоефективний системний інсектицид контактно-шлункової дії проти широкого спектру шкідливих комах. Фармакологічні властивості препарату зумовлені властивостями діючої і допоміжних речовин: імідоклоприд, мускалур (Z), бітрекс.

Імідаклоприд, 1-(6-Chloro-3-pyridylmethyl)-N-nitro-imidazolidin-2-ylideneamine – інсектицид, належить до групи хлорнікотинілових сполук, має виражену контактно-шлункову інсектицидну дію щодо двокрилих комах, включаючи Musca domestica, Fania canicularis, Calliphora spp., Lucilia spp., Drosophila spp. та тарганів, бліх, інших комах, у тому числі стійких до фосфорорганічних препаратів, піретроїдів і карбамідів. Як антагоніст нікотинацетилхоліновх рецепторів, імідоклоприд викликає гіперполяризацію мембрани нервових волокон комах, що призводить до тривалого відкриття натрієвих каналів, переривання передачі нервових імпульсів, паралічу та загибелі комах.

Мускалур (Z-9 трикозен) ― статевий феромон мух, який діє як принада для комах на оброблену препаратом поверхню. Ароматизатор і сахароза у складі продукту сприяють його охочому поїданню мухами. Бітрекс – гіркий компонент, запобігає поїданню препарату птахами та сільськогосподарськими тваринами.

Тривалість інсектицидної дії засобу Квік-Байт® спрей залежно від типу поверхні, яка обробляється, зберігається до 4 – 8 тижнів. За ступенем дії на організм теплокровних тварин належить до малонебезпечних речовин (класифікація ВООЗ: ІІІ клас). У рекомендованих концентраціях не має місцевоподразнюючої, резорбтивно-токсичної і сенсибілізуючої дії.

Застосування

Дезінсекція тваринницьких приміщень, пташників та приміщень господарського призначення. Боротьба з двокрилими комахами, включаючи Musca domestica, Fania canicularis, Calliphora spp., Lucilia spp., Drosophila spp. та тарганами, блохами, іншими комахами, у тому числі стійких до фосфорорганічних препаратів, піретроїдів і карбамідів.

Дозування

Інсектицидний засіб Квік-Байт® спрей застосовують у формі водної суспензії шляхом розпилювання (обприскування) або нанесенням мазків на поверхню картонних смужок або поліетиленових стрічок.

Для приготування робочої суспензії гранули розчиняють із розрахунку 250 г на 2 л води кімнатної температури, ретельно перемішуючи протягом 5 хвилин. Об′єм приготовленої суспензії (250 г/2 л) розрахований для обробки 100 м2 площі. Перед обробкою визначають площу, яку необхідно обробити інсектицидом, для приготування оптимальної кількості робочої суспензії.

Дезінсекцію робочою суспензією проводять шляхом вибіркового обприскування не менше 30% поверхонь стін, підлоги та стелі. Обприскують поверхні у місцях найбільшого скупчення комах (теплі сонячні стіни, віконні рами, підвіконники, двері, опори, частини загородок, труби, плафони світильників та інші поверхні).

З метою запобігання контакту тварин із інсектицидом стіни у свинарниках обробляють на висоті вище 1,5 м, на фермах великої рогатої худоби  ― на висоті вище 2 м від підлоги.

Обприскування поверхонь робочою суспензією проводиться за допомогою обприскувачів, які забезпечують формування гідроаерозолю (ручні, ранцеві обприскувачі).

У місця недоступні для обприскування або місця, де нанесення інсектициду небажане розкладають або розвішують картонні  смужки або поліетиленові стрічки, попередньо оброблені суспензією інсектициду. Для приготування робочої суспензії розчиняють 250 г гранул інсектициду Квік-Байт® спрей у 200 мл води кімнатної температури і ретельно перемішують для одержання однорідної суспензії. Для нанесення препарату на картонні смужки або поліетиленові стрічки використовують малярні щітки.

На час проведення дезінсекції тварин (птицю) виводять із приміщень, прибирають залишки кормів і води, збирають яйця у пташниках, накривають поліетиленовою плівкою доїльне обладнання. Тварин можна заводити у приміщення після повного висихання оброблених поверхонь і після провітрювання протягом 30 – 40 хвилин.

Допускається проведення локальної дезінсекції окремих ділянок поверхонь приміщення за наявності інтенсивної вентиляції і відсутності людей та тварин (птиці) поблизу об′єктів, які обробляються.

Приготовлена робоча суспензія повинна бути використана протягом одного робочого дня. Якщо процес обробки був призупинений більш ніж на 30 хвилин, суспензію необхідно повторно перемішати.

Протипоказання

Забороняється обробляти інсектицидною суспензією годівниці, поїлки і поверхні, які можуть контактувати із кормами і тваринами. Робочу суспензію інсектициду не можна наносити на брудні, сильно пористі, а також свіжопобілені поверхні.

Застереження

Персонал, який працює з препаратом, повинен дотримуватися основних правил гігієни та безпеки, що прийняті при роботі з ветеринарними препаратами.

Під час приготування та застосування робочої суспензії необхідно користуватися засобами захисту органів дихання, шкіри та слизових оболонок, очей (халат, шапочка, гумові рукавиці, гумове взуття, герметичні захисні окуляри і респіратори).

До роботи із препаратом (приготування робочої суспензії, дезінсекція поверхонь приміщень) не допускаються неповнолітні особи (до 18 років), вагітні жінки та  жінки, що годують немовлят, а також особи, для яких встановлені протипоказання під час попереднього медичного обстеження (захворювання органів дихання, підвищена чутливість до компонентів препарату).

Забороняється приймати їжу та напої, палити під час роботи із інсектицидом.

Після закінчення роботи обличчя та руки необхідно вимити водою з милом, рот прополоскати водою.

При випадковому попаданні інсектициду на шкіру його необхідно зняти ватним тампоном та ретельно промити уражену ділянку водою з милом.

При випадковому попаданні інсектициду в очі необхідно негайно промити їх великою кількістю проточної води і за необхідності звернутися до лікаря.

При появі ознак подразнення органів дихання необхідно припинити роботу із засобом, постраждалого негайно вивести на свіже повітря або в інше приміщення, зняти робочий одяг. Рот і носоглотку прополоскати водою, дати випити теплий напій (чай, молоко) та звернутися до лікаря.

При випадковому попаданні інсектициду в шлунок постраждалому необхідно випити декілька склянок води і прийняти 10-20 таблеток активованого вугілля та звернутися до лікаря.

Антидот невідомий. Лікування симптоматичне.

Форма випуску

Полімерні контейнери місткістю 0,25 кг, 1 кг, 400 кг.

Зберігання

В сухому, добре вентильованому, захищеному від прямих сонячних променів приміщенні, недосяжному для дітей і тварин місці, окремо від продуктів харчування та кормів за температури не вище 30°С.

Номер партії та дата виробництва вказана на упаковці.

Термін придатності в фірмовій упаковці ― 3 роки, після приготування робочого розчину ― 12 годин.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Власник реєстраційного посвідчення:

 

«Байєр САС, Енвайронментал Сайєнс» (Франція)

16 Рю Жан-Марі Леклер CP 106 69266 Ліон Седекс 09, Франція

«Bayer SAS, Environmental Science» (France),

16 Rue Jean-Marie Leclair CP 106 69266 Lyon Cedex 09, France

Характеристики
Основные атрибуты
Производитель  Bayer
Страна производительГермания
Тип средстваГранулы
Вес1000 г
Основное назначение средстваОт мух
Информация для заказа
  • Цена: 142,95 грн.